Perl/PHP developer

Experis

Místo práce
Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj aplikací - tvorba vysoce kvalitního kódu s dlouhodobou perspektivou využití pro globální omnichannel platformu firmy Baťa
Řízení a kontrola vývoje webových aplikací na vysoce ambiciózním mezinárodním projektu
Sledování a uplatňování nových trendů ve webových technologiích
Zodpovědnost za efektivitu a kvalitu projektů z hlediska vývoje v rámci pracovního týmu na bázi projektového řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

mobilní telefon, laptop, mobilní připojení
profesní vzdělávání i v mezinárodním prostředí
účast na konferencích a dalších vzdělávacích projektech
pružná pracovní doba
firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Společnost se řadí mezi významné české firmy s dlouholetou tradicí. Její úspěch je v České republice i ve světě spojovaný zejména s výrobou a prodejem obuvi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Perl - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobré znalosti programování v jakémkoliv objektově orientovaném jazyce – PERL a PHP
Znalost SQL databází
Znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni Intermediate
Ochota učit se novým technologiím a procesům

JavaScript, HTML, CSS, Lint - výhodou
MySQL a PostgreSQL – výhodou
verzovací systém GIT – výhodou
znalost Nginx/Apache 2 - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3042372  Datum zveřejnění: 3.5.2017