Programátor webových aplikací v Javě

Experis

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce s vývojem java webových aplikací

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro softwarovou společnost, která působí na trhu již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky nyní hledá nového člena do týmu vývojářů webových aplikací v Javě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíš programovat v Java a JavaScript
Orientuješ se v SmartClient
Dokážeš analyzovat požadavky a najít optimální řešení
Chceš dál růst a nebojíš se nových výzev
Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3083564  Datum zveřejnění: 29.5.2017