Technolog do fajn týmu

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technolog je zodpovědný za zpracování technologických postupů - svařování, lakování a montáž, dále za vydávání technické a výkresové dokumentace, za normotvornou činnost i kalkulaci materiálů a práci v SAPu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám stabilní zázemí nadnárodní společnosti s benefity jako jsou:
- 25 dní dovolené
- podnikové jazykové kurzy
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- roční odměna
- vánoční bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, který působí v oblasti strojírenství a sídlí poblíž Kladna hledáme do rozrůstajícího se týmu zkušeného technika přípravy výroby, který bude mít na starost stanovení technologie výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání technického směru a znalost výrobního procesu ve strojírenské výrobě (lakování, svařování), a také:
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- znalost systému zaznamenávání pracovních časů a normotvorby
- znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
- základní znalost AJ nebo NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3095355  Datum zveřejnění: 14.8.2017