Projektant automatizace v automotive

Experis

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako projektant automatizace budete pracovat na tvorbě technické elektro dokumentace, řídících systémů a pod. Budete také jednat se zákazníkem, budete mít tedy možnost vidět projekt od začátku až do konce a výsledky za Vámi rozhodně budou vidět!

Autorský dozor v místě realizace a samostatné řízení zakázek je samozřejmostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- práci v Praze
- možnost vidět zakázku od začátku až do konce
- roční prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní připojištění
- jazykové kurzy
- prostor pro seberealizaci a profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte elektrotechnické vzdělání a chcete pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí automotive? Nabízíme Vám příležitost stát se Projektantem automatizace a strojních zařízení, pro nadnárodní společnost, která sídlí v Praze!

Náš klient se zabývá poskytováním kompletního řešení v oboru průmyslové automatizace pro široké spektrum českých i zahraničních zákazníků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základem ve vzdělání v daném oboru - elektro, či řízení automatizačních systémů
- znalost CAE systému - Eplan, Ruplan ...
- přehled v technických normách
- chuť a ochotu cestovat
- samostatnost ale i schopnost pracovat v týmu
- znalost anglického nebo německého jazyka - min. úroveň B1 (technická dokumentace)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3113631  Datum zveřejnění: 9.8.2017