Solution Architect (Java, IT Security)

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme posilu do týmu pro dlouhodobou spolupráci na projektu. Pokud se nadšeně vrháte do projektů, kterých se můžete účastnit během jejich celého životního cyklu, od analýzy přes realizaci a nasazení až po testování, je pro vás tento projekt tím pravým. Předmětem projektu je správa a rozvoj Identity managementu (správa životního cyklu uživatelů). Nabízíme možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo IČO.

POPIS PRACOVNÍ POZICE
Jako Solution Architect budete komunikovat s klienty a následně navrhovat, odhadovat pracnost, realizovat řešení a účastnit se implementací. Stanete se součástí skvělého týmu, který je tvořen dvěma specialisty a projektovým manažerem. Budete se orientovat v trendech a novinkách v oboru. Součástí Vaší práce bude také komunikce s podporou výrobce produktu v angličtině.

PROFIL KANDIDÁTA
Hledáme právě Vás, pokud máte zkušenosti s vývojem v Java EE, JSP a aplikačním serverem Jboss (6.4EAP). Máte základní administrátorské znalosti s prostředím Windows, relačními databázemi a aplikačním serverem IIS. Dále se Vám bude hodit znalost enterprise architektury – LDAP, AD, a také angličtina na středně pokročilé úrovni.

VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT
▪ GIT
▪ Identity management
▪ Spring, Web Services
▪ orientace v IT bezpečnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

▪ podporujeme profesní růst a rozvoj (certifikovaná školení)
▪ odpočíváme 5 týdnů v roce
▪ když je práce hotová, můžete si zahrát šipky, zapařit na Xboxu, nebo si něco
vytisknout na 3D tiskárně z dílny Prusa Research
▪ dbáme na své zdraví, proto máme každý čtvrtek připravené zdravé občerstvení
▪ myslíme na fyzičku a odpočinek – k dispozici máme posilovnu a solnou jeskyni
pár minut od kanceláří (vaše peněženka nebude ani o korunu lehčí)
▪ rozvíjíme jazykové dovednosti (angličtina s rodilým mluvčím)
▪ možnosti home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Americká IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3116980  Datum zveřejnění: 29.6.2017