Senior Analytik

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Senior Analytik na základě svých technických kompetencí podporuje obchodní oddělení při získávání zakázek, projektový tým během realizace a zákazníka po celou dobu životního cyklu projektu. Do výčtu jeho činností patří zejména:
- Analýza požadavků zákazníků
- Příprava technické části nabídek
- Provádění odhadů pracnosti jako podklad pro obchod
- Vytváření specifikací a drátěných modelů (wireframes)
- Analýza zákaznických serverových API
- Komunikace se zákazníky ohledně technických aspektů projektů
- Prezentace navrhovaných řešení zákazníkům
- Podpora projektového řízení
- Spolupráce s obchodním a projektovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč s námi?

- Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
- Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
- Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
- Působení na světovém trhu
- Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
- Zajímavé platové podmínky
- Spolupráce ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro naše klienta hledáme Senior Analytika v oblasti OTT aplikací.

Zaměřuje se na realizaci Smart TV, HbbTV a mobilních aplikací, které přinášejí jejich videoobsah do zařízení koncových diváků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležitě?

- Seniorní znalost softwarového vývoje a softwarové architektury
- Zkušenost s vypracováváním odhadů pracnosti
- Schopnost navrhnout a zpracovávat drátěné modely
- Znalost síťových protokolů
- Zkušenosti s technickým vedením projektů
- Zkušenosti s komunikací se zákazníky
- Samostatnost, aktivita, dotahování věcí do konce
- Anglický jazyk
- Znalost problematiky streamování a OTT architektury výhodou
- Znalost technologií CDN, DRM, HbbTV výhodou
- Znalost problematiky Smart TV vývoje výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3140390  Datum zveřejnění: 24.7.2017