Zámočník / fabricator - severné Írsko

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Írsko
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 GBP/hodina, Nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

☆ Čítanie výkresov

☆ Značenie oceľových komponentov podľa predlohy

☆ Úprava, rezanie, zváranie oceľových komponentov.

☆ Brúsenie oceľových komponentov.

☆ Vyrábajú sa brány, časti mostov, rámp, oceľové konštrukcie, zábradlia.

VÝHODY:

☆ Dlhodobá práca

☆ Atraktívne finančné ohodnotenie

☆ ☆ 8£/hodina

☆ ☆ 12£/hodina nadčas plus sobota

☆ ☆ Zvýšenie platu po odpracovaní 3 mesiacov

☆ ☆ Po odpracovaní 3 mesiacov prijatie do kmeňového stavu a zvýšenie platu.

☆ Výplata každý týždeň

☆ Komplexná starostlivosť o zamestnanca

☆ ☆ Odvoz z letiska na ubytovanie

☆ ☆ Asistencia pri všetkých aktivitách

MIESTO VÝKONU PRÁCE:

☆ ☆ LISBURN, BT17, Severné Írsko (25 minút od Belfastu)

☆ ☆ Pracuje sa v interiéri

UBYTOVANIE:

☆ ☆ Zabezpečené zamestnávateľom

☆ ☆ Platí sa 50 libier na týždeň

☆ ☆ 1,6 kilometra od miesta výkonu práce

☆ ☆ Domy – 3 izby, max. 5 ľudí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou vo výrobe oceľových zábradlí, schodíšť, konštrukcií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

POŽADUJEME:

☆ ☆ skúsenosti s výrobou oceľových výrobkov

☆ ☆ skúsenosti z ťažkého priemyslu (mosty, konštrukcie) sú výhodou

☆ ☆ mierne pokročilá úroveň ovládania anglického jazyka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1708399  Datum zveřejnění: 4.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8 - 12 GBP/hodina, Nástupný plat