Zvárači CO2 a TIG

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Plzenský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v ČR (Sušice - Plzeňský kraj)
Zváranie bagrových lyžíc a regálov do skladov (Zvárač CO2)
Výroba konštrukcií na klimatizácie (Zvárač TIG-hliník)

Možnosť nadštandardného zárobku
Možnosť nástupu ihneď
Ubytovanie a doprava zadarmo
Možnosť záloh
Koordinátor priamo na miest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS PEOPLE, s.r.o., je medzinárodná personálna spoločnosť, ktorá sa špecializuje vo výbere kvalifikovanej a nekvalifikovanej pracovnej sily v štyroch sektoroch: Výroba/Logistika, Administratíva/Obchod, Engineering/Technológie a Stavebníctvo. Na trhu pôsobíme od roku 1998 a odvtedy sme obsadili viac ako 30000 pracovných miest pre stovky našich klientov. V Európe pôsobíme v 20 náborových centrách v štyroch krajinách: Slovensko, Česko, Rumunsko a Poľsko. Vďaka tomu vieme rýchlo a flexibilne nájsť pracovnú silu pre každého z našich klientov. Sme špecialistami vo výbere, testovaní a využívaní rôznych metodológií pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Počet rokov praxe

1

Ideálny kandidát na pozíciu Zvárač TIG-hliník:

- vlastní certifikát TIG/hliník (štátna skúška §141), prípadne základný zváračský kurz a má za sebou istú prax. Neskôr ponúkame možnosť absolvovania štátnej skúšky na naše náklady

- je ochotný pracovať nadčasy (preferujeme 12-hodinové zmeny)

- ponúkame zárobok 1500 €

Ideálny kandidát na pozíciu Zvárač CO2:

- má platný zváračský preukaz / štátnu skúšku §135
- má za sebou aspoň 1 rok praxe
- ponúkame zárobok 900 €

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2045431  Datum zveřejnění: 11.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1500 EUR/mesiac