Rad jazdíš na VZV vozíčku? Praha 130Kč netto Top ponuka 12 000Kč nastupný bonus

EXPRESS WORK, s.r.o.

Hlavné mesto Praha, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Praha, Stredočeský kraj, Praha - východ, Praha - západ, Juhočeský kraj, České Budějovice, Plzenský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královohradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Žďár nad Sázavou, Juhomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Zlínsky kraj, Kroměříž, Zlín, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Bruntál
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
900-1400 + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na VZV
- vyskladňovanie tovaru, naskladňovanie tovaru
-nadcas az do 200 hodin
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- prax na VZV Retrák ( G ) výhodou
- zamestnanec s praxou výhodou - ubytovanie zdarma
- 3 zmenná prevádzka
- top praca
- zaskolime

- mzda -130Kč- 160Kč čistého na hodinu
-týždenné zálohy
- koordinátor k dispozícií
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 50€
-nástupný bonus 12 000 Kč
- doprava a dotované ubytovanie zabezpečené
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Renomovaná logistická společnost v ČR s 25 letou tradicí hledá zaměstnance pro práci ve skladu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Work4 s.r.o.
Račianska 96
83102 Bratislava
ID: 3155532   Datum zveřejnění: 9.8.2017