Prodavači v prodejnách

F-communication s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nákupní 389, 102 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:F-communication s.r.o., IČ 27935736
Pracoviště:F-communication, s.r.o. Nákupní 389/3, 102 00 Praha-Štěrboholy, Nákupní 389/3, Štěrboholy, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- Aktivní prodej a rady zákazníkům na prodejně
- Starost o prodejnu tak, aby zboží bylo vždy dostatek a zákazník měl z čeho vybírat
- Práce v skladových systémech, objednávání zboží, komunikace s pobočkami apod.

Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- vstupní zaškolení
- nástupní mzda 15000-20000
- pravidelné navyšování mzdy dle dosažených výsledků
- firemní benefity v podobě slev na veškerý sortiment, stravenky
- práci v mladém a příjemném kolektivu
- otevřenou firemní kulturu
- nástup možný ihned / dle dohody

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11925460719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou