Asistent/ka místopředsedy představenstva

F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Vítkovická 1994, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., IČ 25884646
Pracoviště:F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.,, Vítkovická 1993/20, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 15500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- příjemné vystupování
- pečlivost, flexibilita
- znalost práce na PC
- výbornou znalost českého jazyka
- komunikativní znalost AJ
- VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru
- trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
- ochotu stále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Výhodou:
- znalost platných právních předpisů (zejména oblasti občanského práva, veřejných zakázek, pracovního práva)
- praxe na obdobné pozici

Náplň práce:
administrativa, sjednávání schůzek, komunikace s klienty tvorba kontrola a revize interních dokumentů společnosti, tvorba a revize smluv, zpracování dokumentace dle zavedených systému jakosti, zpracovávání nabídek pro klienty a nabídek do veřejných zakázek o které se uchází zaměstnavatel, účast na jednáních s klienty, personalistika

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, provize za uskutečněné obchodní případy, flexibilní pracovní dobu, práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, prostor pro seberealizaci a další vzdělávání

Místo pracoviště: Ostrava

HPP na dobu určitou do 31.8.2015 s možností prodloužení.

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu : [email protected]

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče , jež splní výše uvedené požadavky.

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7803330774

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně