Stavební instalatér

Fachstav, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Družstevní 844, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-17
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební instalatéři (71261)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fachstav, s.r.o., IČ 26849437
Pracoviště:Fachstav, s.r.o. - Družstevní, Družstevní 844, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-08-17
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11 9/11/2016
pracoviště - Frýdek-Místek a okolí, možnost následného prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, praxe min. 1 rok, ŘP sk. B podmínkou, možnost zapůjčení služebního vozidla, příspěvek na mobilní telefon
Příplatky za práci přesčas - SO 50 %, NE 100 %, státní svátky 100 %
kontakt - telefonicky (7-12 hod.)
Osobní schůzka možná po předchozí domluvě - Družstevní 844, Frýdek-Místek

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11291550781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity