Seřizovač thermoformovacích strojů

Faerch Plast s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Techniků 535, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (72335)

Pracoviště a kontakty

Firma:Faerch Plast s.r.o., IČ 27302849, http://www.faerchplast.cz
Pracoviště:Faerch Plast s.r.o.-001, Techniků 535, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-16
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- Seřizování thermoformovacích strojů
- Výměna nástrojů a drobné opravy
- Kvalitativní uvolňování výroby
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou, případně vyučení
- Minimálně 1 rok praxe na pozici seřizovače (nástupní plat dle praxe)
- Zkušenosti s obsluhou robotů - výhodou
- Oprávnění a praxe v řízení VZV - výhodou
- Manuální zručnost
- Dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl (potravinářský průkaz)
- Práce s počítačem
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
- Příplatky, měsíční a pololetní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
Pozn.: Nepřetržitý provoz, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12348300791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou