Správce informačních a komunikačních technologií

Fakultní nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Jihlavská 340, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15520 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií (25)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Brno, IČ 65269705
Pracoviště:Jihlavská 340/20, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 15520 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémové a technické podpory, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:
Počet volných míst: 1
Požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru informačních technologií
• pokročilá znalost správy aktivních prvků Cisco z hlediska L2 i L3
• všeobecné povědomí o topologiích a technologiích používaných na fyzické vrstvě (optické, metalické a radiové spoje)
• znalost alespoň principů fungování Cisco VSS a Nexus a manuální práce s kabeláží
• min. základní:
a) znalost statického i dynamického (EIGRP, OSPF) routingu, protokolu IPSec
b) zkušenosti se standardem IEEE 802.11 - se správou a implementací Wi-Fi
aktivních prvků
c) povědomí o technologii VoIP
• schopnost:
a) orientace v projektové dokumentaci a spolupráce s ostatními profesemi na
řešení projektů
b) práce v kolektivu
• znalost anglického jazyka min. na úrovni čtení technické dokumentace a manuálů

Nabízíme:

• práci v perspektivním kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké výhody
Nástup: 1. 6. 2015
Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu Ing. Miloslav Procházka, náměstek pro informatiku, e-mail: prochazka.miloslav(zavináč)fnbrno.cz, tel. 5 3223 2844

Poslední změna:2015-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 8742210749

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně