Dělník vnitroústavní dopravy

Fakultní nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Jihlavská 340, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15070 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči ostatních speciálních vozidel (83329)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Brno, IČ 65269705
Pracoviště:Jihlavská 340/20, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15070 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Doprava, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:
Dělníka vnitroústavní dopravy
Počet volných míst: 1
Požadavky:
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
• práce podle pracovní náplně pro muže
• vhodné i pro zdatné důchodce
• občanská a morální bezúhonnost
Nabízíme:
• práce na plný úvazek, nebo práci konanou na Dohodu o pracovní činnosti
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit
Nástup: dohodou
Kontakt: profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucího Dopravy Ing. Vítězslava Mičky,
e-mail: micka.vitezslav(zavináč)fnbrno.cz, tel: 5 3223 3452, mob. 603 468 107

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11636210793

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání