Zaměstnanec do laboratoře chůze na zkrácený úvazek 0,4 (16 hod. týdně) nebo 0,6 (24 hod. týdně) - zástup za md

Fakultní nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Jihlavská 340, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
12432 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Biomedicínští technici (32113)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Brno, IČ 65269705
Pracoviště:Jihlavská 340/20, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 12432 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště dětské medicíny, Poliklinická ambulantní část, Černopolní 9, 613 00 Brno přijme:

Zaměstnance do Laboratoře chůze na zkrácený úvazek 0,4 (16 hod. týdně) nebo 0,6 (24 hod. týdně) - zástup za MD

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• vzdělání v souladu s § 20 (biomedicínský technik) nebo § 27 (biomedicínský inženýr) zákona č. 96/2004 Sb., vhodné také pro studenty VŠ, nejlépe Fakulta sportovních studií, fyzioterapie nebo VUT, vhodné i pro absolventy
• podmínkou:
o počítačová orientace na vyšší úrovni, MS Office
o znalost statistiky
o aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
• výhodou:
o základy anatomie (svaly, kosti) a fyziologie pohybu
o znalost programů: Vicon, Polygon, Body Builder, Noraxon,
o zájem o vědeckou práci
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: 1. 2. 2017

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu Sekretariát Poliklinické ambulantní části pí Lavická, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11821540739

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně