Lékař/ka se specializací v oboru pediatrie

Fakultní nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Jihlavská 340, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13527 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v pediatrii (22125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Brno, IČ 65269705
Pracoviště:Jihlavská 340/20, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 13527 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fakultní nemocnice Brno, Ortopedická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme

lékaře/lékařku na zkrácený úvazek (16 hodin týdně – 0,400 úvazek)

Požadavky:
* ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
* specializovaná způsobilost v oboru dětské lékařství
* vhodná praxe na JIP
* morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
* práci na specializovaném pracovišti a v příjemném kolektivu
* možnost dalšího profesního růstu
* zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Životopisy zasílejte na adresu zástupce přednosty Ortopedické kliniky pro LPP MUDr. Petra Vališe, Ph.D. e-mail: Valis.petr(zavinac)fnbrno.cz a Sekretariát kliniky Bc. Zárubová, e-mail: Zarubova.martina(zavinac)fnbrno.cz

Poslední změna:2017-01-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11794730715

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně