Všeobecná sestra/ všeobecný ošetřovatel

Fakultní nemocnice Brno (MPSV)

Místo práce
Jihlavská 340, 625 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
17870 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fakultní nemocnice Brno, IČ 65269705
Pracoviště:Jihlavská 340/20, Bohunice, 625 00 Brno 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 17870 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Fakultní nemocnice Brno, Interní hematologická a onkologická klinika, Jihlavská 20, 625 00 přijme:
všeobecnou sestru/všeobecného ošetřovatele
Požadavky:
• odborná způsobilost - ukončené vzdělání v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (přijímáme všeobecné sestry/všeobecné ošetřovatele)
• zdravotní způsobilost
• aktivní přístup k práci
• občanská a morální bezúhonnost
Nabízíme:
• práci u největšího zaměstnavatele Jihomoravského kraje
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců
• celou řadu zaměstnaneckých výhod
• možnost ubytování pro mimobrněnské zájemce

Předpokládaný nástup: dohodou

Kontaktní osoba: vedoucí zaměstnanec NLZP Interní hematologické a onkologické kliniky, Mgr. Petra Kouřilová, e-mail: Kourilova.Petra(zavinac)fnbrno.cz
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11807820768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou