Pedagog

Fakultní ZŠ PedF UK, praha 13, Trávníčkova 1744

Trávníčkova 1744/4, 15500 Praha 5 - Stodůlky, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
21600-28000 dle praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kreativní, komunikativní a empatický učitel v první třídě ZŠ.
Učitel anglického jazyka, německého jazyka, českého jazyka, hudební výchovy, matematiky, chemie, přírodopisu a informatiky na II. st. ZŠ.
Asistent pedagoga pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi dobré podmínky-hezké pracovní prostředí, řízení vašeho dalšího vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv a pracovní jistotu.

Informace o náboru

Přijetí od nového školního roku 2016/2017.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

magisterské pedagogické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pedagogická odbornost, zájem o pedagogické inovace-genetická metoda čtení, výuka matematiky metodou prof. Hejného, zájem učit, mít rád děti a dále se vzdělávat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

základní škola
ID: 2418373  Datum zveřejnění: 1.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21600-28000 dle praxe