Pomocná/ý účetní - administrativní pracovnice/pracovník

FALK, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Radobyčická 2709, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-18
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:FALK, spol. s r.o., IČ 40522652, http://www.falk.cz
Pracoviště:FALK s.r.o. 001, Radobyčická 2709/9, 30100 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-18
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaše písemné nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected]

Náplň práce:

- evidence faktur (zadávání do programu JUMP)
- kontrola a vyplňování stazek
- pomocné administrativní činnosti
- tvorba tabulek v excelu

Požadavky:

- zkušenost s administrativou
- spolehlivost, preciznost, zodpovědnost
- ochota učit se nové věci
- dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti s tradicí 25 let na českém trhu
- příjemné pracovní prostředí
- plat + - 10 000,- Kč (HM), možnost dalších osobních ohodnocení (poloviční úvazek)
Více informací o společnosti na: www.falk.cz

Poslední změna:2016-07-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11096020703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou