Konstrukér elektro - elektromontér

Fapros družstvo (MPSV)

Místo práce
Zahradní 797, 739 21 Paskov, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-13
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fapros družstvo, IČ 47676400
Pracoviště:Fapros družstvo - pracoviště Paskov, Zahradní 797, 739 21 Paskov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-13
Mzdové rozpětí:od 15000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16 11/7/2016
Firma Fapros družstvo hledá elektrikáře na projektovou a montážní práci na pracoviště v Paskově. Firma Firma se zabývá vývojem, výrobou a montážemi dopravníků v ČR a Evropě.
Požadujeme :
- vzdělání VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro
- bezúhonnost beztrestnost (čistý trestní rejstřík)
- vyhláška 50/78 Sb, minimálně § 6 a nejlépe § 8 a § 10
- orientace ve výkresové dokumentaci Eplan (možno doučit)
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- samostatnost při řešení pracovních úkolů
- znalost kreslení v EPLANU nebo AutoCADu (EPLAN možno zaškolit)
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- znalost cizího jazyka vítána nejlépe AJ
- ochotu se vzdělávat
- ŘP skupina B
Nabízíme :
- zajímavá práce ve stabilní společnosti
- mzdové ohodnocení závislé na výkonu
- stravenky
- penzijní připojištění po odpracování 1 roku ve firmě
- jednosměnný provoz
- flexibilní pracovní doba
- nástup možný ihned
Po zkušební době - přehodnocení mzdy
Kontakt - telefonicky (PO-PÁ 8-15 hod.), e-mailem - viz výše

Poslední změna:2016-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 10908040717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou