Realitní makléř/ka

FARAON reality, s.r.o.

Místo práce
Polská 26, 120 00 Praha 2, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
26.05.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

FARAON reality, s.r.o. (www.faraon.cz), zaměřující se na prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí, komerčních objektů a developerských projektů, v rámci rozšiřování svého týmu vyhlašuje výběrové řízení na pozici realitního makléře.

Náplň práce: Kompletní servis pro klienty, kteří mají zájem o koupi, prodej rodinných domů, bytů, pozemků či komerčních nemovitostí. Od vyhledání vhodných nemovitostí dle požadavků klienta, jejich prezentaci až po realizaci celého obchodního případu. To vše ve spolupráci s firemním právníkem, převodcem a hypotéčním specialistou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zaměření především na luxusní nemovitosti
- zázemí a reference silné společnosti
- vysoké finanční ohodnocení
- možnost práce z domova (z terénu)
- unikátní realitní systém, umožňující mnoho nadstandardních funkcí
- zaškolení pro nové makléře, průběžné obchodní a odborné vzdělávání v oboru
- podporu renomované advokátní kanceláře
- profesionálního fotografa pro vytvoření virtuálních prohlídek nemovitostí ve Vaší nabídce
- spolupráce na ŽL

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vynikající obchodní dovednosti
- praxi v realitách
- vysokoškolské popř. středoškolské vzdělání
- reprezentativní vystupování
- zodpovědnost, schopnost týmové práce
- časovou flexibilitu
- znalost anglického či dalšího světového jazyka výhodou
- dobrá uživatelská znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní služby
ID: 1664890  Datum zveřejnění: 11.3.2015