Sústružníci a frézari na klasiku, CNC frézari Holandsko, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Zutphenseweg 51, 7418 AH Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2500 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom ihneď na dlhodobejšie projekty do Holandska:

1. Sústružníkov a frézarov na klasiku

2. CNC frézarov (programovací jazyk Mazak/Mazatrol)

Požadujeme znalosť anglického alebo nemeckého jazyka a prax aspoň 2 roky.

- ubytovanie zabezpečené aj zaplatené
- nadčasy možné
- 540EUR netto týždenne za 40 hod.
- dovolenka 140EUR mesačne
- vrátenie zdravotného príspevku 70EUR mesačne
- spolu cez 2500EUR netto na základne hodiny (173) za mesiac

- Ubytovanie zabezbečené a hradené
- Možné nadčasy
- Kontaktná osoba a pomoc v Holandsku
- Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa
holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2017 (zbývá ještě 14 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu ale o kvalitu a dobré tímy ľudí ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fareon-Z
Zutphenseweg 51
7418 AH Deventer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Lacko
Tel.: 0907 478 165
E-mail: poslať životopis
ID: 3148098   Datum zveřejnění: 1.8.2017