Elektrikári Holandsko od 3700E/mes., preferovane živnostníci , dlhodobejšie projekty, ubytovanie hradené

Fareon-Z

Miesto práce
Tartustraat 4, 7418 GX Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
24.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
od 3700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom po 24.10 dopĺňame do tímu :

- skúsených jednotlivcov a dvojice- partie - ideálne s praxou z Holandska, Belgicka, komunikáciou preferovane angličtina
- nutné dobré čítanie výkresov
- VCA / SCC certifikát nutnosť (možnosť spraviť pred vycestovaním)
- certifikát na plošiny výhoda

- dátové a sieťové inštalácie, silnoprúdové inštalácie a systémy pre vstupné kontroly , renovačné práce , LED osvetlenia, silnoprúd, slaboprúd..
- viaceré dlhodobejšie projekty v okolí Amsterdamu alebo priamo v AMS.

- preferovaní živnostníci 17-18/hod
- každý týždeň fakturácia, 30 dní splatnosť, zálohy možné
- veľmi slušné ubytovanie hradené, izba každý sám!!

!! zivotopis na cv@fareonz.nl!!

v prípade kontraktu 510 netto/týždeň, ku tomu dovolenka cca 150/ mesačne t.j. 2350Eur

O nás:
Sme Holandská firma s internými skúsenosťami 10r. Na trhu práce v Holandsku
Máme všetky potrebné povolenia, s možnosťou zamestnávania na živnosť aj holandský kontrakt.

Priebežne stále hľadáme šikovných spolupracovníkov , preferujeme živnostníkov samostatných s rečou soskúsenosťami z Holandska resp. iných EU krajín , pokiaľ sa dá snažíme sa robiť dvojice. Jedná sa prevažne o profesie :
zvárači, CNC sústruh,fréza programátori, kovoobrábači, elektrikári,maliari, striekači, inštalatéri
Pokiaľ máte záujem byť informovaní priebežne o ponukách pošlite profesný životopis.

Pokiaľ chcete byť zdarma informovaní o dobrých a overených ponukách nechajte na seba kontakt a hneď ako je možné tak vás kontaktujeme ale veľa záleží od vašej praxe a reči. V priebehu roka obsadzujeme pozície aj v ďalších profesiách, konkrétnejšie nájdete na www.fareonz.nl, špecializujeme sa na živnostníkov a práce Holandsko-Belgicko

- pre práce na živnosti ponuky od 17-18Eur / hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, stavebníctva a elektro priemyslu prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 10r. know-how ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fareon-Z
Tartustraat 4
7418 GX Deventer
Holandsko
ID: 2633338   Datum zveřejnění: 5.10.2016