Zvárači lodenice Holandsko 2400E/mesiac netto, kontrakt, týždenné výplaty, dlhodobejšie, ubytovanie hradené

Fareon-Z

Miesto práce
Tartustraat 4, 7418 GX Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
20.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
2400 EUR netto / mesiac zakladne hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie viacvrstvové zvary trubičk. drátom 136 , MAG
- nutná prax
- dlhodobejšia práca
- 530 eur netto týždenne / 40hod. - na kontrakt
- ubytovanie hradené
-19EUR tyzdenne zdravotne poistenie (plati si kazdy sam)
- rec vo dvojici , auto

- dovolenka 150EUR mesacne
- vratenie zdravotky 70EUR measacne
- spolu 2420EUR netto na zakladne hodiny za mesiac

-Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
-Kontaktná osoba a pomoc na mieste

Informácie o výberovom konaní

O nás:
Sme Holandská firma s internými skúsenosťami 10r. Na trhu práce v Holandsku
Máme všetky potrebné povolenia, s možnosťou zamestnávania na živnosť aj holandský kontrakt.

Priebežne stále hľadáme šikovných spolupracovníkov , preferujeme živnostníkov samostatných s rečou soskúsenosťami z Holandska resp. iných EU krajín , pokiaľ sa dá snažíme sa robiť dvojice. Jedná sa prevažne o profesie :
zvárači, CNC sústruh,fréza programátori, kovoobrábači, elektrikári,maliari, striekači, inštalatéri
Pokiaľ máte záujem byť informovaní priebežne o ponukách pošlite profesný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pokiaľ chcete byť zdarma informovaní o dobrých a overených ponukách nechajte na seba kontakt a hneď ako je možné tak vás kontaktujeme ale veľa záleží od vašej praxe a reči. V priebehu roka obsadzujeme pozície aj v ďalších profesiách, konkrétnejšie nájdete na www.fareonz.nl, špecializujeme sa na živnostníkov a práce Holandsko-Belgicko

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, stavebníctva a elektro priemyslu prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 10r. know-how ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fareon-Z
Tartustraat 4
7418 GX Deventer
Holandsko
ID: 2772280   Datum zveřejnění: 18.10.2016