Dispečer/asistentka plánování výroby

Farmet a.s.

Místo práce
Jiřinková 276, 55203 Česká Skalice, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
18.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

administrativa spojená s činností útvaru ŘV
příprava podkladů a formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance
tvorba, údržba a návrhy nových reportů, statistik, prezentací
zajišťování kancelářských potřeb
zajišťování občerstvení při jednáních managementu
vykonávání dílčích administrativních prací, obsluha kancelářské techniky
práce v IS
archivace dat, hledání chyb a optimalizace
administrativní podpora pro zavádění štíhlé výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- příjemné pracovní prostředí, stabilní kolektiv
- motivující finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity:
příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, poukázky do lékáren, jazykové kurzy a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ strojírenské, technické
znalost metod štíhlé výroby výhodou
ŘP skup. B
praxe v plánování a řízení výroby výhodou
samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, dobrá znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Farmet a. s., Česká Skalice - dynamicky se rozvíjející česká společnost zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a technologií na zpracování olejnin.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2556862  Datum zveřejnění: 3.4.2017