Pracovník,-ce v přímé péči v sociálních službách

Farní charita Počátky (MPSV)

Místo práce
Palackého nám. 2, 394 64 Počátky, Okres Pelhřimov
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
4250 - 6000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pečovatelé v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Počátky, IČ 49056441
Pracoviště:Palackého nám. 2, 394 64 Počátky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 4250 do 6000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:zkr. úvazek - 0,5 - 0,6, nástup. plat - Kč 8500,- , po zaučení Kč 9200,- až 12000,- (na celý úvazek),
výhodou rekval. kurz, ŘP sk. "B",

Poslední změna:2014-10-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 8031030708

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání