Pracovník v sociálních službách

Farní charita Prachatice (MPSV)

Místo práce
Slunečná 1135, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (34126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Prachatice, IČ 62529919, http://prachatice.charita.cz
Pracoviště:Farní charita Prachatice - Charitní domov sv. Dominika Savia, Slunečná 1135, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
akreditovaný kurz „ Pracovník v sociálních službách“
bezúhonnost
přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory
komunikativnost, samostatnost, kreativita, schopnost práce s dětmi
znalost práce na PC
Strukturované životopisy zasílejte do 20. února 2017 na emailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Farní charita Prachatice, Slunečná 1135, 383 01 Prachatice.
Zájemci splňující podmínky budou pozvání k ústnímu pohovoru 22. 2. 2017.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.

Nabízíme: zajímavou práci v malém kolektivu, profesní vzdělávání

Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Kontaktní osoba:
Eva Jankulárová DiS. (vedoucí služby) tel: 731 604 441; [email protected]

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12111090783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné, akreditovaný kurz „ Pracovník v sociálních službách“