Vedoucí služby / sociální pracovník

Farní charita Prachatice (MPSV)

Místo práce
Slunečná 1135, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-13
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Prachatice, IČ 62529919, http://prachatice.charita.cz
Pracoviště:Farní charita Prachatice - Charitní domov sv. Dominika Savia, Slunečná 1135, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-13
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
VOŠ sociální
přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory
bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, kreativita, schopnost vedení týmu
znalost práce na PC
Strukturované životopisy zasílejte do 28. února 2017 na emailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Farní charita Prachatice, Slunečná 1135, 383 01 Prachatice.
Zájemci splňující podmínky budou pozvání k ústnímu pohovoru 2. 3. 2017.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.
Pracovní podmínky:
Pracovní pozice: vedoucí služby 0,5 úvazku / sociální pracovník 0,5 úvazku

Místo výkonu práce: Charitní domov sv. Dominika Savia pro matky s dětmi, Slunečná 1135, Prachatice
příplatky dle zákoníku práce
Nabízíme: zajímavou práci v malém kolektivu, profesní vzdělávání, 25 dní dovolené
Nástup: 13. března 2017 nebo dle dohody
Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Kontaktní osoba:
Eva Jankulárová DiS. (vedoucí služby) tel: 731 604 441
Jana Schwarzová (ředitel) tel.: 731 604 442, email [email protected]

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12121110786

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné, přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podp