Všeobecná sestra s registrací

Farní charita Příbram (MPSV)

Místo práce
Jiráskovy sady 240, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Příbram, IČ 47072989
Pracoviště:Jiráskovy sady 240, Příbram II, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pozice: všeobecná sestra s registrací
požadavky: odb. způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, min. 2 roky praxe, osobní předpoklady + osvědčení k výkonu zdravot. povolání bez odborného dohledu v oboru zdr. sestra, ŘP - B, uživatelská znalost práce na PC vlastní automobil,znalost práce na PC
nástup: možný ihned.
mzda: 18000.- Kč
zam. výhody: stravenky, cestovní náhrady, mobilní telefon
kontakt: Livorová, tel.: 739 459 008, e-mail: [email protected]
místo výkonu práce: Příbram II - Jiráskovy sady 240

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11094790743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou