Pracovník v soc. službách v sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi

Farní charita Roudnice nad Labem (MPSV)

Jungmannova 670, 413 01 Roudnice nad Labem, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-21
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Roudnice nad Labem, IČ 62769111, http://www.charitaroudnice.cz
Pracoviště:Farní charita Roudnice nad Labem - Jungmannova, Jungmannova 670, 413 01 Roudnice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-21
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme : středoškolské vzdělání v oboru - sociální péče, sociální činnost, charitativní služby nebo středoškolské vzdělávání v jiných oborech + ukončený akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách. Dále požadujeme pracovitost, samostatnost, schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, empatie, odolnost vůči stresu. Uživatelskou znalost PC (Word,Excel), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Praxe a řidičský průkaz sk. B výhodou. Náplň práce: práce v terénu:
- v domácnostech rodin s dětmi - pomoc a podpora při hospodaření, vedení a udržování domácnosti, podpora dovedností a schopností rodičů při péči a výchově dětí, podpora při přípravě na školní vyučovaní.
- na institucích, úřadech - doprovod, podpora při jednání poradenství v oblasti dávek, bydlení, zaměstnanosti dokumentace.
Nabízíme: zajímavou práci na dobu určitou, s možností dalšího prodloužení; příjemný kolektiv, týden dovolené navíc, péči o zaměstnance - supervize 3-4x ročně, možnost profesního vzdělávání. Způsob prvního kontaktu: přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected], nebo osobně na adrese: Riegrova 652, Roudnice nad Labem.

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12549380724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou