Sociální pracovník/ice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež bongo

Farní charita Týn nad Vltavou (MPSV)

Děkanská 220, 375 01 Týn nad Vltavou, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (26355)

Pracoviště a kontakty

Firma:Farní charita Týn nad Vltavou, IČ 73632945
Pracoviště:Děkanská 220, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: práce s cílovou skupinou děti a mládež ve věku od 10 do 26 let - individuální plánování, sociálního poradenství; organizování volnočasových a vzdělávacích aktivit; vedení dokumentace; aktualizace standardů kvality sociálních služeb; práce převážně v odpoledních hodinách
Požadavky: VŠ, VOŠ v sociálním dle zákona 108/2006 Sb., znalost PC (word, excel, internet), komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice, kladný a vstřícný přístup k dětem a mládeži ohroženými rizikovým chováním, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, věk minimálně 21 let, ŘP "B", praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: smyslupnou pracovní pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení, 25 dní dovolené, supervize, možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj
Nástup ihned.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30. 12. 2016 mailem na: [email protected] nebo poštou na adresu: Farní charita Týn nad Vltavou: Děkanská 220, 370 01 Týn nad Vltavou. Případné dotazy zodpovíme na tel. 731402990, Vybraní uchazeči budou telefonicky informováni o harmonogramu osobních pohovorů.

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11818140792

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání