Zástupce vedoucího planeo elektro mohelnice

FAST ČR, a.s. (MPSV)

Místo práce
Družstevní 1390, 789 85 Mohelnice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-24
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:FAST ČR, a.s., IČ 26726548
Pracoviště:FAST ČR, a.s. - prac., Družstevní 1390/31, 789 85 Mohelnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-07-24
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PLANEO Elektro MOHELNICE
Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně
- Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům
- Provozní činnosti na prodejně
- Zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny
- Vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky
- Řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží
- Obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem
- Práce s vnitropodnikovými informačními systémy
- Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě

Požadujeme:
- Zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou
- Zkušenosti s vedením kolektivu
- Min. středoškolské vzdělání
- Znalost práce na PC (MS office, internet atd., SAP výhodou),
- Prozákaznický přístup, orientace na výsledky
- Výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti
- Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému
- Časová flexibilita
- Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- Práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti
- Směnnost krátký-dlouhý týden
- Propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání
- Reálnou možnost kariérního a profesního růstu
- Motivační výdělek dle vlastních schopností
- Neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv
- Atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky
- Zvýhodněné úvěry pro zaměstnance
- Dodavatelské soutěže
- Firemní oblečení

Datum nástupu: ihned
Místo výkonu práce: MOHELNICE
Typ pracovního úvazku: Plný úvazek

Kontakt: POUZE e-mailem, pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis emailem na adresu [email protected] do předmětu uveďte "ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO MOHELNICE."

Poslední změna:2015-07-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 9282370769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti