Zástupce vedoucího prodejny elektro

FAST ČR, a.s. (MPSV)

Místo práce
náměstí Svobody 1, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12100 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:FAST ČR, a.s., IČ 26726548
Pracoviště:FAST ČR, a.s. OC Fontána Teplice, náměstí Svobody 1, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 12100 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o prodejnu PLANEO elektro v OC Fontána Teplice
Pracovní doba: krátký dlouhý týden
PLANEO Elektro - elektro pro každého - specializované odborné prodejny v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky, hodinářského zboží, elektronických hraček a zahradní techniky. Našim zákazníkům přinášíme široký sortiment výrobků a služeb, férové ceny a osobní přístup odborně školeného personálu.
Náplň práce:
Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně, Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům, Provozní činnosti na prodejně, Zastupování vedoucího v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny, Vedení a motivace zaměstnanců, plánování docházky, Řízení skladových zásob včetně inventarizace, objednávání zboží, Obousměrná komunikace s centrálou, regionálním manažerem, Práce s vnitropodnikovými informačními systémy, Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pobočkové sítě
Požadujeme:
Zkušenosti z maloobchodního prodeje min. 1 rok, v oboru elektro výhodou, Zkušenosti s vedením kolektivu, Min. středoškolské vzdělání, Znalost práce na PC (MS office, internet atd., SAP výhodou), Prozákaznický přístup, orientace na výsledky, Výborné komunikační, prodejní a manažerské dovednosti, Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému, Časová flexibilita
Trestní a finanční bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme:
Náročnou a motivující práci se zázemím úspěšné české nadnárodní společnosti (více na www.planeo.cz a www.fastcr.cz ), Propracovaný systém vzdělávání, Reálná možnost kariérního a profesního růstu, Motivační bonusový odměňovací systém, Zaměstnanecké slevy
Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis emailem na adresu [email protected] do předmětu uveďte "zástupce TEPLICE."

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 7892030775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti