Technik elektro - příprava a realizace investic

Fatra, a. s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 1541, 1 2 Napajedla, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu (31134)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fatra, a. s., IČ 27465021, http://www.fatra.cz
Pracoviště:Fatra, a. s. - Napajedla - sídlo, třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:zajišťování nákupu a realizace dílčích investic;podíl na přípravě, zpracování a spoluodpovědnost za plnění rozpočtů přidělených investičních akcí; podíl na přípravě a posuzování projektové dokumentace; provádění technického dozoru;vedení kontrolních dnů a protokolární zpracovávání výsledků;účast na přejímacích řízeních, kontrola rozsahu dodávek a prací, zajištění a předání zařízení a technické dokumentace provozovateli; provádění engineeringu, spoluúčast na tvorbě smluv s dodavatelskými firmami a dalších provozních dokumentů dle stanovených pravidel; realizace výběrových řízení.
Požadujeme:vzdělání SŠ, VŠ obor silnoproudá elektrotechnika (podmínkou jsou 3 roky odborné praxe elektro);znalost problematiky silnoproudé elektrotechniky pro instalaci strojů a výrobních technologií, zkušenosti s požadavky na dokumentaci k investičním akcím; znalost práce v AutoCADu a MS Office, znalost práce s EPLAN výhodou;dovednosti pro řízení procesu realizace investic a provádění výkonného dozoru;znalost postupů a dovednost v přípravě a kompletaci smluvních a jiných dokumentů investičních akcí;znalost AJ, NJ výhodou;ŘP skupiny B;vyhlášky č.50/1978 Sb. způsobilost § 10.
Nabízíme: zázemí silné výrobní společnosti a perspektivu profesní seberealizace; sociální výhody společnosti a koncernu Agrofert.

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11329760730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou