Mistr výrobního střediska

Fatra, a. s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 1541, 1 2 Napajedla, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství (31228)

Pracoviště a kontakty

Firma:Fatra, a. s., IČ 27465021, http://www.fatra.cz
Pracoviště:Fatra, a. s. - Napajedla - sídlo, třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:řízení, organizování a správa oddělení a výrobních skladů; organizování a provádění personální práce; zajišťování bezpečnosti práce, dodržování pracovních postupů, řádů, nařízení; plánování výroby, výrobních kapacit a zakázek; rozpis výrobních podkladů , vedení výrobní a technické dokumentace; mezioperační kontrola kvality a spolupráce při řešení reklamací; evidence poruch, operativní sjednávání oprav a údržby strojů a zařízení; provádění měsíčních inventur; spolupráce při zajištění technologických zkoušek nových surovin a výrobků, realizace technického rozvoje;
spolupráce při tvorbě technologických předpisů.
Požadujeme:SŠ vzdělání; zkušenosti s řízením lidí a s týmovou prací; znalost řízení a plánování výroby;; dobré komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, logické myšlení, flexibilita, iniciativa, odolnost vůči psychické zátěži; dobrá znalost práce na PC; zkušenosti s metodou 5S; základní znalost AJ; ŘP sk. B.
Nabízíme: zázemí silné výrobní společnosti; profesní seberealizaci; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (1 týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění; mobilní telefon a další).

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11901950732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou