Ibm tivoli monitoring administrator

Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
125, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (2522)

Pracoviště a kontakty

Firma:Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o., IČ 26151197
Pracoviště:Faurecia Emissions Control Technologies - Bezděčín, Bezděčín 125, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. 125
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 727 966 705 nebo emailem: [email protected]

Naplň práce:
- zajišťovat tivoli monitoring potřeby pro Faurecii
- definovat požadavky, konfigurovat systém, spravovat ho
- podporovat IT teamy a spolupracovat s lokálním týmem při nasazování produktu

Požadavky:
- SŠ
- IT zkušenosti s monitoringem
- komunikativní AJ

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, závodní stravování, po 1. roce 5 týdnů dovolené

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11937730734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou