Vedoucí technologie

FENIX PERSONAL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:FENIX PERSONAL s.r.o., IČ 04543327
Pracoviště:FENIX PERSONAL s.r.o. - Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt telefonicky nebo e-mailem
MZDA?
Bude upřesněna dle znalostí a zkušeností kandidáta.
Na této pozici bude mít vybraný kandidát/ka kompletní zodpovědnost za oddělení technologie vč. vedení menšího týmu technologů. Bude aktivně spolupracovat s výrobou a částečně s obchodním oddělením. Nadřízeným vedoucího technologie je ředitel společnosti.
NÁPLŇ PRÁCE
přímá účast na projektech vč. nabídkových řízení a tvorbě kalkulací
navrhování a provádění změn v oblasti technologie s cílem zlepšení produktivity výroby
spolupráce při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu
aktivní vyhledávání nových progresivních technologií
hledání slabých míst ve výrobě s cílem zlepšení výsledné kvality
být svým podřízeným parťákem a oporou
CO POŽADUJEME?
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
znalost technologie frézování a soustružení
zkušenost s tvorbou technických postupů, normování a dokumentace
schopnost zajít do výroby a přijímat podněty ke zlepšení a zpětnou vazbu
znalost AJ pro občasnou písemnou či slovní komunikaci
praxi ve vedení týmu zaměstnanců jest výhodou, není však nutnou podmínkou
dovednost práce s PC a MS Office
aktivní přístup k řešení problémů a nastavování komunikačních procesů
pracovat na sobě a svou profesi dále rozvíjet
ŘP sk. B
mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem
nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
možnost dlouhodobého zaměstnání
dále se profesně rozvíjet na základě Vámi vybraných školení a kurzů
závodní stravování
mobil, notebook

Poslední změna:2017-02-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12127840743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní