Operátor montáže ve výrobě

FENIX SEARCH s.r.o.

Hustopeče, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zveme vás k ruční kompletaci dílčích celků do automobilů. Nepožadujeme odborné vzdělání ani zkušenosti pro tuto práci. Všechno potřebné se můžete naučit přímo na pracovišti.

Místo výkonu práce: Hustopeče
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz
Finanční ohodnocení: motivující

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?
• kompletace jednotlivých autodílů do sestav
• sestavy z kovových a nekovových materiálů - plechy a izolační materiál
• práce podle pracovních postupů a návodů
• jedná se o fyzicky nenáročnou, středně těžkou práci, vhodou pro muže i ženy
• kvalitní zaškolení získáte přímo na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?
• příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
• po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému
• příplatky za noční směny a víkendy (nad rámec zákonem daných příplatků)
• osvěžení na pracovišti - ovoce v zimě, zmrzlina, nealko pivo v létě
• akce pro zaměstnance, akce pro děti
• praní a servis pracovních oděvů
• závodní stravování na všechny směny včetně víkendů
• zvýhodněné tarify od telefonního operátora
• po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
• 22 dnů dovolené
• získání praktických zkušeností ve výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

ruční kompletaci dílčích celků do automobilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?
• má dobré manuální dovednosti
• precizní, odpovědný, důsledný
• ochotný učit se novým výrobním postupům
• zkušenosti ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2997390  Datum zveřejnění: 4.4.2017