Operátor - seřizovač CNC

FENIX SEARCH s.r.o.

Hustopeče, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Hustopeče, okres Břeclav
Termín nástupu: ihned nebo podle dohody
Směnnost: Dvanáctihodinové směny, nepřetržitý provoz
Finanční ohodnocení: motivující mzda + příplatky + benefity

Chcete obsluhovat CNC tvářecí stroj? Chcete se naučit novým dovednostem? Pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových prvků a sestav do automobilů hledáme kandidáty na pozici Operátor – seřizovač CNC.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

obsluha stroje a základní seřizování stroje
spolupráce s kolegou na směně
spoluúčast v rámci týmu při zavádění nových výrobků do sériových podmínek

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému
příplatky za noční směny a víkendy (nad rámec zákonem daných příplatků)
odměny za zvýšení výkonnosti a kvalifikace
osvěžení na pracovišti
akce pro zaměstnance, akce pro děti
praní a servis pracovních oděvů
závodní stravování na všechny směny včetně víkendů
zvýhodněné tarify od telefonních operátorů
po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
22 dnů dovolené
získání praktických zkušeností ve výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba autodílu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má znalosti na úrovni SŠ technického oboru nebo je vyučený ve technické oblasti (i absolvent)
praxe v programování nebo seřizování CNC strojů výhodou
ochota pracovat ve dvanáctihodinovém směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2997395  Datum zveřejnění: 4.4.2017