Konstruktér - designer - mechanical / electro

FENIX SEARCH s.r.o.

Místo práce
Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: dle Vašich zkušeností
HLEDÁME KONTRUKTÉRY STROJNÍ I ELEKTRO.

JAKÉ AKTIVITY BUDE KONSTRUKTÉR VYKONÁVAT?

vývoj řešení v různých sektorech na trhu vyvažovací techniky
vývoj nových strojů a procesů v mezinárodním týmu s ohledem na funkční, technické a finanční aspekty
spoluúčast na tvorbě produktů pro Ferrari, Lamborghini, BMW
navrhování mechanických/elektrotechnických systémů a komponentů pro automobilový, elektronický a letecký průmysl, průmysl turbín, kosmonautiku a strojírenství obecně.
příprava výrobní dokumentace
využívání 2D/3D CAD systémů
spolupráce s kolegy v Německu, objasnění technických problémů
úzká spolupráce s oddělením nákupu
komunikace technických podrobností s dodavateli, montéry

CO OČEKÁVÁME OD VHODNÉHO UCHAZEČE O TUTO PRÁCI?

VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechnika
minimálně 3 praxe na konstruktérské pozici – ideálně zkušenost s pohony, univerzálními stroji, PLC, hydraulikou, pneumatikou, automatizací
zkušenosti s využíváním moderních vývojových nástrojů (2D/3D CAD – SolidWorks, Catia apod)
angličtina - komunikativní úroveň min. B2 – budete denně komunikovat s kolegy v mateřské společnosti a pracovat v mezinárodním týmu
aktivní přístup ke svěřeným projektům
zaškolení a občasné služební cesty – po nástupu absolvuje člověk na této pozici školení v mateřském závodě, které bude trvat 6 – 8 týdnu
pokud máte zkušenosti s vedením týmu nebo projektů, dostanete i zde příležitost své zkušenosti uplatnit, ale rozhodně to není podmínkou.
flexibilita, vstřícnost, organizační schopnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI?

perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou - v případě obou spokojených stran následně prodloužena na dobu neurčitou
pružnou pracovní dobu
motivační finanční ohodnocení
13. plat
příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
zaškolení do problematiky v mateřské společnosti

KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Tereza Nechvílová – HR konzultantka. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky 739 269 158 nebo emailem [email protected] pro bližší nezávazné informace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový, elektronický a letecký průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3004916  Datum zveřejnění: 8.4.2017