Finanční účetní se zkušenostmi s HR

FENIX SEARCH s.r.o.

Brno, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: Flexibilní začátek pracovní doby
Finanční ohodnocení: dle zkušeností

Jste sebevědomá, energická a samostatná osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech nemůže společnost dobře fungovat? Máte za sebou skvělé výsledky, ale Váš hlas pořád nikdo neslyší? Nezoufejte a ozvěte se – mezinárodní strojírenská společnost hledá nového člena užšího managementu FINANCIAL LEADER.

Co je náplní práce?

budete partnerem a pravou rukou vedení společnosti
kontrola a optimalizace procesů, aktualizace interních směrnic
zodpovědnost za controllingové procesy výrobní společnosti
kontrola a účtování došlých faktur, příprava a zpracování plateb
příprava podkladů pro audity
kontrola účetnictví a finančních údajů společnosti – odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost dokumentace
pravidelný reporting a analýza dat pro interní účely
spolupráce s externími firmami a zahraniční centrálou
spolupráce v oblasti personálního řízení – příprava pracovních smluv, organizace výběrových řízení, zpracování a kontrola docházky

Co byste ještě měli vědět?

Hledáme sebevědomou osobnost, kterou žene dopředu touha přijímat a zdolávat nové výzvy. Člověka, který se umí prosadit, prezentovat svůj vlastní názor, ale zároveň je oporou zaměstnanců a důvěrníkem vedení společnosti. S rozvahou a nadhledem dokáže komunikovat změny a přispět k jejich úspěšnému řešení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vás čeká, když uspějete?
• Stabilní zaměstnání a fajn kolektiv
• Profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na stravování formou stravenek a další odměny
• Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

má SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
má alespoň 5 let praxe v oboru
ovládá pokročilejší funkce MS Excel (např. umí tvořit kontingenční tabulky)
má pokročilou znalost anglického jazyka – k denní komunikaci se zahraničím v písemné i ústní formě
umí se prosadit, je schopný delegovat úkoly
dokáže si určit priority a samostatně řešit problémy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3006048  Datum zveřejnění: 9.4.2017