Personální manažer/ka – HR manager

FENIX SEARCH s.r.o.

Místo práce
okres Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: okres Třebíč
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Měsíční mzda: 50.000 Kč – 60.000 Kč
Pracovní doba: pružná

Pro našeho nadnárodního klienta působícího v oblasti potravinářství hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Personální manažer. HR manažeři a manažerky, HR Generalisté, HR BP, HR specialisté, personalisté, personalistky, specialisté vzdělávání, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení. Své CV zasílejte v ČJ a AJ, určitě je velmi pečlivě prostudujeme a posoudíme.

NÁPLŇ PRÁCE

plánování strategického rozvoje v oblasti firemního a korporátního HR
realizace HR procesu a činností vč. nastavení mzdové firemní politiky
zajištění a realizace výběrových řízení
zajištění rozvoje zaměstnanců vč. plánu vzdělávání
řízení talent programu a MSP (potencionální nástupci vedoucích a kritických pozic)
provádění ročních hodnocení zaměstnanců
nastavení a řízení procesu adaptace nových zaměstnanců
jednání s odborovou organizací
příprava a řízení benefitního systému, koordinace stravování ve firmě
řízení interního firemního a koordinace vydávání externího firemního časopisu
koordinace činnosti externí právní kanceláře a závodního lékaře
zajištění reportingu směrem k mateřské zahraniční společnosti a úřadům
příprava a spolupráce na akcích pro zaměstnance
koordinace činnosti recepce a ostrahy
řízení dvou podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM

při splnění rozpočtových cílů pololetní odměna (výši stanovuje generální ředitel)
perspektivu dlouhodobého zaměstnání s nástupem ihned nebo dle dohody
plný pracovní úvazek v kmenovém stavu klienta
firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí
možnost poznat HR v kontextu nadnárodní spolupráce
manažerský mobilní telefon, notebook
spolupodílení se na mezinárodních projektech
příspěvek na rozvoj a studium AJ až 12.000 Kč ročně
dotované závodní stravování
firemní kafetérii ve výši 6.000 Kč za rok
5 týdnů dovolené
možnou roční odměnu z fondu vedoucího až 7.000 Kč
incentive program ve výši až 30 % roční mzdy
letní finanční odměnu až 4.000 Kč
vánoční odměnu až 3.000 Kč
příspěvek na měsíční dopravu až 4.500 Kč
příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
doplatek nemoci do 100 % prvních 14 dnů nemoci
zajímavé firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME?

VŠ vzdělání nejlépe v oblasti HR, psychologie, sociálních věd, práva nebo pedagogiky
znalost postupů a metod HR
praxi v personalistice minimálně 5 let
znalost AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B2 pro každodenní užívání
komunikativnost, schopnost naslouchat, empatii
organizační, koordinační a řídicí schopnosti
dovednost práce s PC a MS Office
aktivní, samostatnou, komunikativní osobnost
tah na plnění cílů, otevřenost pro nové postupy a metody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3016787  Datum zveřejnění: 14.4.2017