Manažer strategického rozvoje firmy

FENIX SEARCH s.r.o.

okres Třebíč, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: okres Třebíč
Termín nástupu: ihned nebo dohodou (v případě výpovědi může být nástup po ukončení výpovědní doby)
Měsíční mzda: 40.000 Kč – 50.000 Kč dle zkušeností a znalostí
Pracovní doba: pružná

Zajímáte se o oblast rozvoje firmy?
Chcete se podílet na investičních akcích?
Máte praxi v řízení velkých firemních projektů?

Pro našeho nadnárodního klienta působícího v lokalitě okresu Třebíč hledáme šikovného nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer strategického rozvoje firmy. Pozice je vhodná pro kandidáty z oblasti výrobních nebo stavebních investic, manažery se zkušeností se StartUp projekty, přemisťováním a transferem strojního firemního vybavení či výroby atd.

NÁPLŇ PRÁCE

plánování strategického rozvoje napříč celou firmou
koordinace již běžících projektů pro rozvoj firmy
příprava nových projektů pro rozvoj firmy
příprava podkladů pro financování rozvoje firmy
kontrola stavu TOP projektů ve firmě vč. zdrojů (finančních, lidských, apod.)
zajišťování provedení rizikových analýz projektů
zajišťování zákonných a jiných povolení a hlášení spojených s projekty
zajišťování smluvní dokumentace s externími dodavateli vč. předání rizik
zajišťování změn dokumentace např. katastr apod.
zajišťování implementace nových projektů do firemní dokumentace
komunikace se sesterskou zahraniční firmou dodávající technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM

40.000 Kč – 50.000 Kč měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí
13. mzdu při splnění rozpočtových firemních cílů
perspektivitu dlouhodobého zaměstnání
plný pracovní úvazek
firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí
podílení se na firemní strategii a rozvoji firmy
profesní rozvoj a jazykové vzdělávání
dotované firemní stravování
firemní mobil
zajímavé zaměstnanecké akce
5 týdnů dovolené
příplatek na dojíždění
příspěvek na dovolenou
příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B