Vedoucí technologie

FENIX SEARCH s.r.o.

Brno, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: pružná pracovní doba

Pro strojírenskou společnost sídlící v Brně, zabývající se výrobou zejména strojních dílců vysoké náročnosti, hledáme kandidáta-kandidátku na pozici Vedoucí technologie.
Na této pozici bude mít vybraný kandidát/ka kompletní zodpovědnost za oddělení technologie vč. vedení menšího týmu technologů. Bude aktivně spolupracovat s výrobou a částečně s obchodním oddělením. Nadřízeným vedoucího technologie je ředitel společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE

přímá účast na projektech vč. nabídkových řízení a tvorbě kalkulací
navrhování a provádění změn v oblasti technologie s cílem zlepšení produktivity výroby
spolupráce při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu
aktivní vyhledávání nových progresivních technologií
hledání slabých míst ve výrobě s cílem zlepšení výsledné kvality
být svým podřízeným parťákem a oporou

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM

mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem
nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
možnost dlouhodobého zaměstnání
dále se profesně rozvíjet na základě Vámi vybraných školení a kurzů
závodní stravování
mobil, notebook
ad.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME?

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
znalost technologie frézování a soustružení
zkušenost s tvorbou technických postupů, normování a dokumentace
schopnost zajít do výroby a přijímat podněty ke zlepšení a zpětnou vazbu
znalost AJ pro občasnou písemnou či slovní komunikaci
praxi ve vedení týmu zaměstnanců jest výhodou, není však nutnou podmínkou
dovednost práce s PC a MS Office
aktivní přístup k řešení problémů a nastavování komunikačních procesů
pracovat na sobě a svou profesi dále rozvíjet
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3016790  Datum zveřejnění: 14.4.2017