Operátor tavírny - slévárny

FENIX SEARCH s.r.o.

Brno, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Směnnost: 3 směny, pondělí – pátek, délka směny 7,5 hod. + 0,5 hod. přestávka

Zastávka městské hromadné dopravy je v blízkosti areálu firmy, bezproblémový dojezd a parkování auta. Práce vhodná pro pracovníky z oblasti např. slévárenství, kovárenství, cidíren, kalíren atd. V individuálních případech je možné dohodnout příspěvek na bydlení či dopravu.

Naším klientem je mezinárodní výrobní automotive společnost, s velmi silným postavením na světovém trhu. Z důvodu posílení týmu v divizi Slévárna hledáme Operátora tavírny-taviče.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

výkon činností při tavení kovů v tavicích zařízeních
manipulace se surovinami a jejich uskladnění
dávkování do vsázkových košů dle předepsaných receptur
obsluha elektrické pece a rozvážení tekutého kovu dle požadavků výroby
opravy vyzdívek pecí a pánví
čištění a opravy žlábku tekutého kovu a žlábku struskového
provádění zápisů do provozního deníku

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
odpovídající mzdové ohodnocení
ke mzdě významný čtvrtletní finanční bonus
docházkový finanční bonus ke mzdě
pravidelné mzdové osobní hodnocení
příspěvek na stravování v závodní jídelně
25 dnů dovolené
v individuálních případech je možné dohodnout příspěvek na bydlení či dopravu
vitamínové balíčky a další zajímavé firemní bonusy a akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME?

vyučení nebo středoškolské vzdělání (ve strojním oboru výhodou)
nejlépe praxi ve slévárně na obdobné pozici
základní znalost slévárenských technologií
alespoň základy českého jazyka
dobrou pracovní morálka, pečlivost, samostatnost, bezúhonnost
ochotu pracovat na 3 směny
znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3016792  Datum zveřejnění: 14.4.2017