Pracovník zpracování zakázek ve stavebníctví - i pro absolventy

FENIX SEARCH s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Okres Břeclav, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: lokalita Uherské Hradiště
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Pracovní doba: pružná

Hledáme uchazeče, který uplatní komunikativní znalost německého jazyka.
Uvítáme zkušené pracovníky i absolventy, které zaučíme.
Mzda bude nastavena velmi atraktivně pro vybraného kandidáta, takže se mu vyplatí i dojíždění z větší vzdálenosti např. Brno, Hodonín, Zlín, Vyškov, Kroměříž

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

podporovat zákaznické a konstrukční oddělení i výrobu jak v ČR, tak v zahraničí
aktivní komunikace především s německy mluvícími zeměmi
připravovat a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníků
ve spolupráci s výrobou vykonávat management řízení realizace zakázek
zpracovávat změnová řízení zakázek
spolupracovat na expedici hotových zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště
stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
motivující finanční ohodnocení, roční bonus dle dosažných výsledků
nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů (13. mzda, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další)
pružná pracovní doba
práce na zajímavých projektech
možnost osobního i profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má SŠ/VŠ vzdělání, technického, nejlépe stavebního zaměření
uvítáme zkušeného pracovníka; absolventa/juniora zaučíme
znalost NJ slovem i písmem na úrovni každodenní komunikace se zákazníky je podmínkou
znalost AJ výhodou
schopný čtení základní stavební technické dokumentace
uživatelské dovednosti s MS office jsou podmínkou
kreslení v AutoCAD výhodou
má výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
orientace na zákazníka
odpovědný, spolehlivý, má aktivní přístup k řešení problémů, časově flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3016797  Datum zveřejnění: 14.4.2017