Vedoucí výroby

FENIX SEARCH s.r.o.

Brno, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno – jih

Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody

Směnnost: práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny – střídá se krátký a dlouhý týden)

Mzdové ohodnocení: 30-45.000,- Kč dle zkušeností

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Je Vám strojírenství blízké a rádi byste našli pracovní příležitost ve stabilní společnosti, která nabízí kromě celé řady benefitů i klidné pracovní prostředí a pohodový kolektiv? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici VEDOUCÍ VÝROBY.

Co je náplní práce?

při organizování celkového chodu oddělení výroby budete spolupracovat s oddělením plánování, technologie, údržby a kvality
na základě plánů výroby a podkladů z oddělení plánování sestavíte plán výroby pro jednotlivé stroje
povedete tým 25 zaměstnanců – budete jim přidělovat úkoly a rozdělovat je na jednotlivých pracovištích tak, aby byl naplněn plán výroby
budete odpovědný za plánování směn, zpracování docházky zaměstnanců a vedení evidence přesčasových hodin
budete odpovědný za dodržování kvality výroby a evidenci zmetkových dílců
budete zajišťovat technickou podporu svým podřízeným a dohlížet na pravidelnou preventivní údržbu strojů
v rámci pravidelných výrobních porad budete reportovat plnění klíčových ukazatelů výroby
budete kontrolovat dodržování směrnic a platných předpisů, a dohlížet nad dodržování BOZP a PO
uvítáme Vaše návrhy na zlepšování procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vás čeká, když uspějete?

5 týdnů dovolené
stravenky a závodní stravování
příspěvek na penzijní připojištění
mimořádné odměny za dobře odvedenou práci
v případě dlouhodobé spolupráce stabilizační odměny
nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny
finanční podpora sportovního vyžití
místo výkonu práce s dobrou dostupností MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má SŠ vzdělání v oboru strojírenství a 3 roky praxe na obdobné pozici
má již zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti
dokáže se orientovat ve výrobních výkresech
je ochotný pracovat v nepřetržitém provozu
je spolehlivý, odpovědný a organizačně zdatný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3019415  Datum zveřejnění: 18.4.2017