Pracovník expedice

FenStar s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Fenstarová č.e. 1, 684 01 Hodějice, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-16
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:FenStar s.r.o., IČ 47917270
Pracoviště:Fenstarová č.e. 1, Hodějice, 684 01 Slavkov u Brna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-05-16
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučen (stolař, truhlář, obráběč) nebo základní s praxí, nástup ihned, PP na dobu určitou do 31.12.2014, hrubá mzda 70/hod. bude upřesněna dle vzdělání a praxe, pracovní doba 5.30 - 13.45 hod. a 13.45 - 22 hod. Popis práce: vyhledávání hotových výrobků dle zakázek a ukládání na stojany, balení a nakládání na odvoz. Práce je fyzicky náročná.
Kontakt: Renata Bodečková, tel.: 544 146 412, doba k zastižení 7 - 14 hod. v pracovní dny.

Poslední změna:2014-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 7454960706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou