Projektant/ konstruktér ocelových konstrukcí

FEST Engineering Ltd.

Místo práce
Pardubická 244, 53501 Přelouč, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.05.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Projektování a navrhování ocelových konstrukcí a potrubních uložení
- Vytváření dispoziční dokumentace ve 2D a 3D softwaru dle norem a statického výpočtu
- Stanovování množství a druh materiálu
- Vytváření nabídek týkající se projekce a konstrukce ocelových konstrukcí a potrubních uložení
- Provádění návrhů odhadů hodin potřebných k vytvoření projektu, navrhování termínových plánů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní platové ohodnocení včetně bonusů
- Stravenky, mobilní telefon
- Dovolená navíc
- Jazykové kurzy v rámci pracovní doby, jazykové pobyty v zahraničí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost práce v programu AutoCAD, základní znalost TEKLA Structures
- Znalost SCIA výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá návrhy, pevnostními výpočty a konstrukcí tlakových nádob, tlakových částí kotlů, potrubí, vzduchových kanálů a kouřovodů, kontejnerů a sil. Dále provádíme návrhy a konstrukční řešení potrubních uložení a návrhy a detailní zpracování ocelových konstrukcí.
ID: 2532492  Datum zveřejnění: 26.4.2016